Urla Araç Kiralama

Urla Araç Kiralama Urla Araç Kiralama OTOAA05

Urla İzmir için ulusal ve yerel araç kiralama firmalarının yeni merkezi olabilir. Artık Türkiye’nin tatil merkezi arasında ilk 3’te yer alan Çeşme ilçesinin ilk keşfedilen haline benzer bir potansiyele sahiptir. Buraya verilecek önem karşılıksız kalmayacaktır.
Ege’nin en uysal ve en sakin beldelerinden biri olan Urla, enfes yemekleriyle meşhur nezih bir ilçedir. Tarihte cüzzamlıların karantinaya alındığı Karantina Adası, buraya bağlı. Ayrıca Klozamenia ve Liman tepe antik kentler, buradaki tarihi kalıntılardandır. Tarihi antik kentlerin havasını İzmir Urla'da hissedebilirsiniz. Yunan kültürünün izleri de burada hala varlığını korumaya devam ediyor. Balıkçı köyleri, kartpostalları hatırlatan mükemmel yaratılmış manzaraya sahip. Urla ilçesinin bu güzelliklerini görebilmek için rent a car hizmetlerini tercih etmek daha doğru olur. Kısa sürede gezilmedik yer bırakmazsınız. İzmir denildiği zaman ilk akla gelen ilçelerden biri olan bu ilçe, tatilcilerin gözde mekanlarından biridir.
İzmir şehrinin güzelliklerini görmek için son model araç kiralama seçenekleri tercih edilebilir. Kiralık araç sektöründe, jeepler, binek araçlar ve aile tipi araç seçenekleri temin edilebilir. Bu kategoride gezeceğiniz mekanlarda problem çıkarmayacak araçlar tercih edilmelidir. Kullanma problemi meydana getirmeyen araçları kiralama seçenekleriyle temin edebilirsiniz. Rezervasyon seçenekleriyle, araç kiralama işlemleri pratik bir şekilde yapılmaktadır. Bunun yanı sıra şirketin yerine giderek de kiralama yapabilirsiniz.

Bu Araçlar Nasıl Kullanılır?

Evlerde olduğu gibi arabalarda da kira sözleşmesi imzalanmaktadır. Bunun amacı, oto kiralamada meydana gelebilecek aksaklıkların çözümlenmesidir. Meydana gelebilecek aksaklıkların ortadan kaldırılması için, oto kiralama şartlarının okunması gerekir. Kabul etmediğiniz veya anlamadığınız şartları kiralama işleminden önce bildirmelisiniz.
Şartlar Nelerdir?
Kira sözleşmesine, aracı kiralayan ve aracı kullanacak kişiler eklenmelidir. Otomobil kiralamada kimlik bilgileri tam ve doğru şekilde yazılmalıdır. Kiralanan aracın kimlik bilgileri, otomobil kiralama süresi ve kiralama miktarı sözleşmelinin ilgili yerlerine not edilir. Kiralık araç işleminde, sözleşme maddeleri incelenmelidir. Aracın yabancılara verilmesi, amaç dışı kullanımı, yasa dışı kullanımı ve ticari kullanımı, sözleşmenin feshedilmesine neden olur. Park, aracı kullanana ait trafik cezaları, köprü geçiş ücretleri ve gemi ücretleri, aracı kullanan kişiye aittir. Aracın vergisi, sigortası, muayenesi ve sanayi bakımları da aracı kiraya veren şirkete aittir.
Arıza, tamir ve bakım işlemlerinde müşteri hizmetlerini aramak yeterlidir. Çalınma, çekilme ve benzeri durumlarda da firma haberdar edilir. Bu gibi durumlarda yeni bir kiralık araç müşteriye ulaştırılmaktadır. Aracın bakımı, tamir ve benzeri işlemleri serviste yapılmaktadır. Kiraladığınız aracı zamanında teslim etmediğiniz zaman, firma ücret talep edebilmektedir. Bu nedenle zamanında araç teslimi gerçekleştirilmelidir. Araba teslimatının problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi için, teslimatın nerede ve ne zaman yapılacağı konusu önceden belirlenmelidir. Havaalanından araba alanlar, aracı havaalanında teslim etmektedir.

Urla Kiralama Firmaları

Arslanbey Oto Kiralama (Enver Arslan)

Tel: 0 232 766 12 02
Adres: Çamlıçay Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Blv. 57/D Urla, İzmir


Panel Rent A Car (Ahmet Ünsel)

Tel: 0 232 766 44 02
Adres: M. Fevzi Çakmak Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Blv. 385 Urla, İzmir


Star Rent A Car

Tel: 0 850 420 78 27
Adres: Hacı İsa Mah. Irmak Sok. 2 Urla, İzmir


Boracan Rent A Car Oto Kiralama

Tel: 0 232 754 41 83
Adres: Yenikent Mah. Çeşme - Urla Asfaltı 121 Urla, İzmir


Urla Otomotiv

Tel: 0 232 754 40 18
Adres: Yenikent Mah. 75. Yıl Cumhuriyet Cad. 114/A Urla, İzmir


Elit Rent A Car

Tel: 0 532 330 08 40
Adres: Hacı İsa Mah. 75. Yıl Cumhuriyet Cad. 85 Urla, İzmir


Burak Rent A Car (Burak Bambul)

Tel: 0 232 754 15 20
Adres: Sıra Mah. Zafer Cad. 107/A Urla, İzmir

Bu site otomobil, motosiklet, İzmir araç kiralama firmaları ve oto kiralama hizmeti hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuştur.

OTOAA05 Sosyal