Torbalı Araç Kiralama

Torbalı Araç Kiralama Torbalı Araç Kiralama OTOAA05

Torbalı ilçesinin de araç kiralama yönünden, İzmir merkezine uzak ilçelerin benzer profiline sahip olduğunu görmekteyiz. Diğer merkezden uzak ilçelere benzer olarak araç sayısı yirminin altında olan filoları ile yerel firmalar diğer ilçelerden ise firma sayısı ve model çeşitliliği olarak ayrılmaktadır. Daha fazla yerel firmanın Torbalı ve semtlerinde hizmet verdiğini görmekteyiz. Model olarak ta lüks ve vip araçlar da yoğun olarak kiralama hizmetinde kullanılmaktalar.

İzmir'in Gelişen Gücü Torbalı

İzmir içinde bir çok ilçe araç ile seyahat edilebilecek uzaklıktadır. Sanayinin gelişmekte olduğu ve bir çok üretim merkezinin bulunduğu Torbalı da bu ilçelerdendir. Genelde iş için sık sık seyahat edilen bu ilçeye İzmir üzerinden özel aracınız ile ya da kiralık araç ile gelmeniz mümkündür. İhtiyacınız olan kiralık araç İzmir’den ya da Torbalı içinden kiralanabilir. Kiralanan araçlar, kiralama yapıldığı gün içinde iş ya da turistik gezi amacı ile kullanılabilir. Kiralık araba fiyatları günlük olarak, haftalık olarak ya da aylık olarak değişebilmektedir. Eğer araba bir işletme için kiralanacaksa yıllık belirli bir fiyat üzerinden anlaşılarak da firmalardan kiralanabilir. Kiralama süresi uzadıkça günlük araba maliyeti de bu oranda avantajlı olmaktadır.

Torbalı’da Kiralama Firmalarına Bir Bakış

Torbalı içinde kullanacağınız araçları ilçeye geldikten sonra da kiralayabilmeniz mümkündür. Burada araçları görerek kiralama işlemi yapabilirsiniz. Dilerseniz İzmir Torbalı’ya gelmeden önce internetten de firmalar ile görüşüp hizmet alabilirsiniz. Ancak araçlar hakkında internetten bilgi bulmak çok zor. Yerel firmaların web siteleri ya yok ya da çok eksik bilgiler ile dolu. Bazı firmalar için araç kiralama yan bir iş kolu olduğundan web siteleri kafa karıştırıcı olabiliyor. Kendinizi birden emlak ararken bulabiliyorsunuz. Bağlı olarak web sitesinde kiralama için uygun olan araçların fotoğrafları ile birlikte fiyatları da yer almadığını da gözlemledik. Kiralama yapmak istediğiniz araçları kiralamayı düşündüğünüz tarihler arasında uygun olup olmadığını öğrenmek için ise oto kiralama firmasını aramanız gerekiyor.
Portal tarzı firma tanıtım sitelerini araştırdığımızda ise ki bu sitelerde yerel firmaların sayısının yoğun olduğunu göreceksiniz, yerel firmaların hala kurumsal firmalar kadar organize olmamalarına rağmen özellikle araç model ve markalar anlamında neredeyse kurumsal firmalar kadar çeşitli olduğunu görmekteyiz.
Torbalı içinden kiralama yapmak istediğinizde kiralık otomobil modelleri yılına göre, kullanım durumu ve kilometresine göre ya da marka olarak bulunduğu segmente göre farklı fiyatlarda olabilmektedir.
Anlaşmaların internet ortamında olmadığına göre kişisel diyaloglar ile ilerlediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
Torbalı da ikamet ediyorsanız araç kiralamak için tarihlerin önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bu tür yerel firmalarda tarihi önceden belirtirseniz daha uygun bütçelere göre istediğiniz araçları tercih edebilirsiniz.
Torbalı gibi İzmir merkezine uzak bir ilçede en mantıklı ulaşım seçeneği kiralık araçlardır. Böylece bireysel olarak ya da aileniz ile birlikte seyahat edebilir, kendi aracınız ile gittiğiniz her yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Araç Kiralamak İçin Ne Gereklidir?

Oto kiralama hizmeti satın almak için kişilerin ehliyet sahibi olması gerekir. Kiralama işlemi yaparken ehliyet ile beraber kimlik de ibraz edilir. Otomobil kiralayacak kişiler ile kiralama işlemi yapan firmalar arasında hizmetin detaylarını ve şartlarını belirleyen kısa bir sözleşme imzalanır. Her iki tarafın da aracın kiralanma süreci içinde şartlara riayet etmesi gerekir. Hizmet süresinin sonuna gelindiğinde ise kiralık araç kiralandığı firmaya ya da firma sahibi kişiye şahsen teslim edilmelidir. Kiralık araçların kasko ve sigortaları olduğu için her hangi bir kazaya karışılması ya da hasar olması durumunda araç kiralama işlemi yapan firmaya bilgi verilmelidir. Bu yönü ile de firmalardan alınan kiralık araçlar güvenilirdir. Kullanmaya alışık olduğunuz özelliklerdeki aracı firma bünyesinde bulabilirsiniz. Araçlar vites ya da yakıt tiplerine göre ayrılmakta ve her ihtiyaca uygun bir model bulunmaktadır.

Torbalı Merkezli Rent A Car Firmaları


Asmer Rent A Car

Tel: 0 553 104 98 14
Adres: Tepeköy Mah. 4559 Sk No:7 Torbalı, İzmir


Aydemirler Oto Kiralama

Tel: 0 549 651 19 84
Adres: Ertuğrul Mah. Torbalı Cad. No: 86/1 Torbalı, İzmir


Barlaslar Rent

Tel: 02328567077


Deniz Rent A Car (Ferdi Yeşilyayla)

Tel: 0 554 726 38 64
Adres: Torbalı Mah. Metropolis Blv. Torba Kent Sit. Torbalı, İzmir


Fırat Mar Tic.Ltd.Şti.

Tel: 0 232 856 73 71
Adres: Ertuğrul Mah. Üzeyir Dalgıç Cad. 3062. Sok. 7/B Torbalı, İzmir


Kahramanlar Rent A Car (Muhittin Özkan)

Tel: 0 232 855 47 59
Adres: Tepeköy Mah. Gümüşpala Cad. 4565 Sok. A3 Torbalı, İzmir


Sarı Rent A Car (İrfan Yün)

Tel: 0 532 243 66 51
Adres: İnönü Mah. İzmir Aydın Cad. 34/A Torbalı, İzmir


Zülfikaremlak35.Com

Tel: 0 506 126 26 23
Adres: Tepeköy Mah. Serdar Genç Cad. 32/A Torbalı, İzmir

 

 

Bu site otomobil, motosiklet, İzmir araç kiralama firmaları ve oto kiralama hizmeti hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuştur.

OTOAA05 Sosyal