Konak Araç Kiralama

Konak Araç Kiralama Konak Araç Kiralama OTOAA05

Konak ilçesinde faaliyet gösteren araç kiralama firmaları, diğer İzmir ilçelerine göre gün be gün daha gelişen bir ticaret hacmine kavuşmaktadırlar. Konak ilçe sakinlerinin günlük ve hafta sonu seyahat ihtiyaçları için en ideal çözüm olmuşlardır. Bunun iki temel nedeni vardır.

Neden Kiralık Araç?

Birincisi, İzmir’in ulaşımı, İzmir insanı için en sıkıntılı konularından biri haline gelmeye başladı. Nüfusun beklenmedik ölçüde artması, trafiğin ilerlediği yolların yetersizliğini daha da belirgin hale getirmiş durumdadır. Artan imkanları ve çeşitlenen çözümleri ile toplu ulaşım imkanları trafiği ilk etapta rahatlatsa da toplu ulaşımı kullananları zorlayan, iki nokta arasında gitmek isteyen insanları en az kez 3 sistem ve ulaşım aracı değiştirtmeye zorlayan aktarma sisteminin insanları kişisel otomobile sahip olma isteğine yönelttiğini de gözlemlemekteyiz.
Aktarma sisteminin neredeyse merkezi halinde olan Konak’ta da aktarma sisteminin zorluğunu en çok yaşayan ilçe olduğunu söylemekte yanlış olmayacaktır.
Konak ilçesinde oturan sakinlerinin ulaşım adına diğer büyük sıkıntısı ise park yeri sıkıntısıdır. Kendi kişisel otomobiline sahip olma isteği yaratan karışık toplu ulaşıma rağmen park yeri problemi Konak ilçesinin her semti için ciddi bir sıkıntıdır. Sadece Hafta sonu veya hafta içi en fazla iki veya üç kez ulaşıma ihtiyacı olan Konaklıları bu iki problemin bir nebze çözümü olarak gördükleri araç kiralama firmalarına yöneltmesi de doğal bir sonuçtur.
Konak rent a car firmaları, bu anlamda her segmentte ve her araç talebine göre yeni araç seçenekleri de sunmaktadır. Bu çözümler, tatil veya seyahatlerde, İzmir’in çok sıcak geçen yaz aylarında ve kış aylarının soğuğunu hissetmemek için son model araçlarla gezmek, satın almaya çalışılsa çok pahalı olan ve bu araçları kullanma fırsatı da vermektedir.
Kısa süreli kullanım hakkının satın alınması olarak tarif edilen oto kiralama seçenekleri, son model araç filolarıyla çok konforlu hale gelmiştir.
Geniş filosuyla çözüm üreten ulusal ve yerel firmalar sadece Konak ilçe sakinleri için çözüm üretmemektedir.

Konak Kiralama Firmalarının Özellikleri

Konak bir iş merkezi ilçedir. Şehir dışından bir çok misafir iş insanı da İzmir içinde seyahat için araç kiralamayı tercih etmektedir.
Seyahat planları yapılırken online rezervasyon imkanları ile araçlar Konakta merkez veya şubeleri olan yerel ve ulusal firmalardan tedarik edilmektedir.
Firmalar, İzmir Adnan Menderes havaalanından iner inmez havalimanı teslim araç kiralama çözümleri ile ayağınızı yerden kesmektedir. Profesyonel özelliklere sahip kullanım seçenekleriyle, kiralık araçlardan tüm beklentileri de karşılamaktadırlar. İstediğiniz tüm opsiyonel çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedirler.
Konak merkezli yerel firmalar dahil hepsi sürekli son model araçlarla takviye edilmektedir.
Birbirinden kaliteli ve konforlu araçları, istediğiniz süre zarfında kiralayabilirsiniz.
İş merkezi olması sebebi ile İzmir dışından gelen misafir ve iş insanlarının tercihi her zaman lüks araçlar olmaktadır. Lüks araçları filosunda bulunduran firmalar, en iyi otomobil seçeneklerini bir araya getirir.
Vip tarzı veya jeep tarzı araçlar, genellikle gelir seviyesi yüksek, firma sahibi ve firma misafiri müşteriler tarafından tercih edilmektedir.
Bununla beraber Konak ilçesinde ikamet edenlerin turistik seyahatleri içinde en ideal çözümleri üretmektedirler.
Çevre ilçelerdeki müzeleri, alışveriş merkezleri ve tarihi mekanlarıyla, geze geze bitiremeyeceğiniz İzmir şehrinde, ulaşım problemini kiralık araçlarla çözebilirsiniz.
Ailenizle veya toplu şekilde gezecekseniz, her nüfusta aileye göre araç seçenekleri bulunmaktadır.
Kırsal kesimde sorunsuz bir seyahat için tabanı yüksek araçları tercih etmeniz daha iyi olur.
Şehir içinde tasarruflu araçları tercih etmek isterseniz, birçok kiralama seçeneği bulunmaktadır.
Konak ilçesinde faaliyet gösteren araç kiralama firmaları turistik ilçelerde faaliyet gösteren araç şirketler gibi sezonluk hizmet sunamazlar.
Yaz kış en ideal çözümleri bulabilirsiniz.
Bu şekilde otomobil sahibi olmadan ve diğer tüm araba ile gelen yükler olmadan ulaşım sorunlarınızı çözmüş olursunuz.
Araçların yıllık düzenli bakımı, vergisi ve sigortası şirketlere aittir. Elbette trafik cezaları kiralayana aittir. Aracı kiralayan kişi tarafından ödenmektedir. Köprü ücretleri ve park ücreti gibi ücretler kiralayana aittir.
Konak oto kiralama firmaları İzmir’de en profesyonel çalışan araç kiralama firmalarıdır. Sözleşme ile çalışırlar. Senet veya yüksek kaparo tarzı işletmeler neredeyse hiç yoktur.

Kiralama Sözleşme Kuralları

Hatırlatacak olursak araç kiralama işlemlerinde aracı kullanacak kişiler sözleşmede belirtilmelidir. Aracın kimliği, kullanacak kişilerin kimliği, ödenecek miktar ve kiralama süresi, sözleşmede belirtilir.
Her firmanın sözleşme şartları da madde madde belirtilmektedir. Ve firmadan firmaya fark edecektir.
Araba kiralama işlemlerinde kullanma problemi yaşamayacağınız aracı seçtikten sonra, sözleşme şartlarını iyi incelemelisiniz. Genel olarak aracın geç teslim edilmesi, ek ücret talebini beraberinde getirir. Kötü kullanım, amaç dışı kullanım veya ticari kullanım durumunda sözleşmenin şartları geçerliliğini yitirir.
Kiralama süresini uzatmak istiyorsanız, bu durumda yapmanız gereken bizi aramaktır. Aracı değiştirmek veya yeni bir araç almak gibi bir durum ortaya çıkarsa, hemen firmayı veya müşteri hizmetlerini aramalısınız.
Konak İlçesinde Faaliyet Gösteren Firmaların Araç Kiralama Fiyatlandırmaları
Rent a car sektöründe araç modeli fiyatlandırmayı belirleyen en önemli konudur. Aracın segmenti, konforu ve modeli fiyatı etkilemektedir. Araç modeline göre günlük, aylık veya yıllık kiralama ücreti talep edilmektedir.
Yerel ve Ulusal firmaların fiyatları arasında belirgin bir fark bulunmamaktadır.
Konak İlçesinde merkezi veya şubesi olan yerel firmalardan bazıları şunlardır;
• Mesut Birgen, 0 538 016 20 13
• Kuruluş, 0 554 817 69 90
• City Go, 0 542 808 88 08
• Asya, 0 541 561 06 67
• Mert , 0 544 846 35 47
• Note, 0 543 624 23 29
• Doğuş, 0 533 590 69 71
• Umut, 0 541 971 30 67
• Nt, 0 553 579 13 43
• Dilara, 0 555 075 35 13
• Caracas, 0 532 674 33 51
• Elma, 0 507 287 72 72
• White Stork, 0 530 368 17 47
• Mete, 0 507 590 94 15
• Markaj, 0 553 652 16 66
• Serse, 0 507 306 68 50
• Script, 0 532 295 48 67
• Key's, 0 554 216 48 33
• Egem, 0 530 651 68 64
• Buse, 0 532 343 00 94
• Global, 0 535 859 35 34

Bu site otomobil, motosiklet, İzmir araç kiralama firmaları ve oto kiralama hizmeti hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuştur.

OTOAA05 Sosyal