Karabağlar Araç Kiralama

Karabağlar Araç Kiralama Karabağlar Araç Kiralama OTOAA05

Karabağlar araç kiralama ulusal firmalarının biraz unuttuğu ve yeterli ilgiyi göstermediği bir ilçemiz. Nerdeyse tüm şubeleri Alsancak, Konak ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı merkezli olan rent a car firmaları, Sonradan Gaziemir ve Konak ilçelerinden pay alarak bölünüp ilçe ilan edilmesi, bu ilçenin nüfusunun ne kadar kalabalık olabileceği tahmini konusunda yanıltıcı bir fikre kapılmış gözüküyor. Ama Karabağlar ilçesinin araba ihtiyacı çok büyük ve gerçekten İzmir’in en kalabalık ikinci ilçesi.

Özellikle İzmir’in, Buca'dan sonra 2. en büyük nüfusuna sahip ilçesi olarak ön plana çıkan Karabağlar, her geçen gün daha fazla gelişen yerler arasında dikkat çekiyor. Özellikle sıcak ve samimi bir yerleşim alanı olduğundan dolayı, üstelik çok eskiye dayanan kültürel yapısı ve tarihi dokusu ile turistik kapsamda da büyük bir önem taşıyor. Mobilya ve benzeri birçok değişik sektör kapsamında da sanayi alanında gelişmeye devam eden ilçe, İzmir için dikkat çeken ilçeler çerçevesinde yer alıyor. Tabii nüfus ne kadar yoğun olursa aynı şekilde trafik de bir o kadar yoğun oluyor.
Bu yüzden bireysel olarak bireysel otomobil kullanımı ve çeşitleri mutlak önemli bir hale geliyor. Böyle bir sebepten dolayı günümüzde önem kazanmaya başlayan yerler adına otobüs veya dolmuş ve taksi gibi seçenekler yerine, araba kiralama desteği büyük bir önem taşımaktadır. Bütün evrakların ve diğer prosedürleri firma bünyesinde tamamlandığı seçenek dahilinde, siz yalnızca dilediğiniz bir araç modelini kiralayarak işlerinizi kısa sürede giderme şansını buluyorsunuz. Trafiğin yoğun olduğu günümüzde artık böylesi seçenekleri değerlendirmek, hem bütçe açısından büyük bir önem taşıyor hem de zaman kaybını önlüyor.

Profesyonel Çerçevede Araç Kiralama Desteği

Her geçen gün daha ilgi gören ve güven içerisinde değerlendirilen araç kiralama desteği, dev bir filo çerçevesinde farklı modellerden seçim imkanı da sunmaktadır. Bireysel olarak yapılacak işler adına ya da tatil açısından, aynı zamanda ticaret kapsamında da son model sıfır kilometreye yakın araçlar, haftalık veya aylık ve yıllık olarak kiralama firmaları bünyesinde sunulmaktadır. Hem turistik açıdan hem de ticaret konusunda bu İzmir ilçesi büyük bir öneme sahip olduğundan dolayı, farklı süreler çerçevesinde kiralama işlemi gerçekleştiriliyor.
Özellikle Karabağlar dahil olmak üzere Bornova ve Buca ile birlikte İzmir'in farklı şehirleri adına sanayi İşletmeleri ve diğer sektörlerin önemi çok büyüktür. Gün içerisinde tüm işlerin doğru şekilde tamamlanabilmesi için ise mutlaka sağlam ve kaliteli son model otomobil çeşitlerinin değerlendirilmesi gerekir. Kasko ve trafik sigortası ile birlikte egzoz muayenesi veya fenni muayene, pul çerçevesinde tüm prosedürlerin giderildiği farklı araba modellerini; güven içerisinde kiralayabilir ve işlerinizi tam zamanında bitirebilirsiniz.

Farklı Özellikleriyle Birbirinden Değişik Marka Ve Modellerdeki Araçlar

Yerel firmalar İzmir merkezini oluşturan diğer ilçeler gibi profesyonel hizmet vermeye çalışıyorlar. Internet kullanımları halen çok zayıf. Bazı firmaların filoları oldukça geniş olmasına rağmen internet rezervasyon sistemlerinin olmaması hala büyük eksiklik.
Bir çok firma şoförlü araç kiralama hizmeti de veriyor. Dilediğiniz herhangi bir araç çeşidini kiraladıktan sonra istediğiniz noktaya uzman şoförler çerçevesinde getirtebilirsiniz.
Fiyatların ulusal firmalara göre oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Anahtar teslim alacağınız tüm araçlar sıfır kilometreye yakın olarak son model seçeneği dahilin de uygun fiyatlarla kiralama keyfini sunuyor. Ülkenin dört bir yanına gidebileceğiniz bu araçlar sayesinde, İzmir başta olmak üzere diğer tüm şehirlerdeki işlerinizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bazı yerel firmalarda aynı zamanda 7/24 verilen yol yardımı ve lastik değişimi ile birlikte periyodik bakım ve onarım işlemleri, profesyonel bir çerçevede sunulmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri dahilinde hemen kiralama firmaları ile birlikte iletişime geçerek, bütçenize uygun bir aracı hemen bulabilirsiniz.

Karabağlar Araç Kiralama Firmalarından Bazıları

FIA Rent A Car
Tel: 0 532 111 30 30
Adres: Mehmet Ali Akman Mahallesi, Mithatpaşa Cd. No:1117, 35290, İzmir
Web: https://fiarentacar.com/


Mecitoğlu
Tel: 0 507 499 68 31
Adres: 4019/2sokak 15 D Selvili Mah. Eserkent Karabağlar, İzmir


Adilcan
Tel: 0 535 926 40 79
Adres: 502/2 sokak no:58 c Bahçelievler Karabağlar, İzmir


İpekyolu
Tel: 0 232 407 89 78
Adres: 502/2 sokak no: 56/D Bahçelievler Üçyol, Karabağlar, İzmir


Öz Şahin
Tel: 0 532 151 73 86
Adres: Saim Çıkrıkçı cad.no:24-A Bahçelievler, Karabağlar, İzmir


Y&T
Tel: 0 554 460 29 18
Adres: Bahçelievler Mah. Saim Çıkrıkçı Cad.No:32/A Karabağlar, İzmir


OTTO
Tel: 0 534 420 35 35
Adres: İnönü Cad No 621 A Amerikan Koleji Karşısı Esenyalı, Karabağlar, İzmir


Alp VIP
Tel: 0 537 410 33 05
Adres: Mehmetçik Bulvarı no 83/b Üçkuyular, Fahrettin Altay, Karabağlar, İzmir


02 Eymen
Tel: 0 553 359 80 43
Adres: Saim Çıkrıkçı Cad No:28/B Bahçelievler Karabağlar, İzmir


Volkan
Tel: 0 533 762 19 99
Adres: 505 sokak No: 13/d Bahçelievler Karabağlar, İzmir

Bu site otomobil, motosiklet, İzmir araç kiralama firmaları ve oto kiralama hizmeti hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuştur.

OTOAA05 Sosyal