Windy Car Rental, Araç Kiralama Firması

Windy Car Rental Windy Car Rental OTOAA05

İzmir Adnan Menderes havalimanı araç kiralama firması olarak şehirde faaliyet gösteren firma Türk sermaye yapısına sahip şirkettir. İzmir Havalimanın da hem iç hem dış hatlar terminalinde araç kiralama ofisleri mevcut. 30’a yakın şubesi ile Koyuncu Grup altında faaliyet gösteren firma 2013 yılında faaliyete geçmiş.
Türkiye çapında hizmet vermesinin yanı sıra İzmir’de daha çok Adnan Menderes havalimanı merkezli çalışmaktalar.
İlginç bir hizmetleri var. Kiraladığınız aracı satında alabiliyorsunuz. Filo yenilemek için güzel bir fikir.
Daha çok ekonomik ve orta sınıf kiralık araçta Hyundai, Toyota, Peugeot, Citroen, Nissan, Ford marka araçlar ile hizmet veriyorlar. Lüks grupta ise Mercedes, BMW araçlar kiralık araç olarak sunuluyor. Ayrıca minibüs kiralamada Ford Tourneo araçlar kullanılıyor. Yine ilginç olarak Fiat ve Renault marka araçların sayısı çok az.
Son model araçlar denmesine rağmen şikayetler bize her aracın son son model olduğunu düşündürmedi.

Oto Kiralama Yapmak İçin Nedenleriniz

Avantajları olarak en iyi fiyat garantisi vermeye çalışıyorlar. Ayrıca rezervasyonunuzda ücretsiz değişiklik yapabilme imkanı sunuyorlar.
Bir çok hizmeti fiyata dahil ederek farklılık yaratmışlar. Sınırsız hasar koruma güvencesi (kasko), muafiyetsiz sigorta, hırsızlık ve mali mesuliyet güvencesi, yol yardımı, geniş bir km kullanım aralığı ücretsiz olarak sunuluyor.
Adil yakıt kullanım diye bir maddeleri de var. Ama web sitelerinde detaylı bir açıklama göremedik.
Araç kiralama fiyatlarına KDV ve diğer harçlar dahil. HGS Otoyol ve Köprü geçişleri için araçlarda kart ve tanımlar var, ücretler ayrıca tahsil ediliyor.
Bir güzel seçenek ise sonra ödemeli rezervasyonlarda ücretiz iptal seçeneğinin olması.
Genel istenen ehliyet yaşı 21 yaş. Üst sınıflarda bu yaş aralığı 27 oluyor.
Web sitelerinde açıklama kısımlarındaki eksiklik yanıltıcı olabilir. Her aracın altında 21 yaş yazıyor. Ama alt bilgilerde detaylar verilmiş.
Yurtdışı kökenli diğer firmalarda olduğu gibi web sitelerinden kiralamalar ile ofis kiralamaları arasında bir fiyat farkı yok.

İzmir'de Hizmet Veren Bu Araç Kiralama Firması için Yorumumuz

Genel müşteri şikayetlerinin kuralların tam anlaşılamamasından kaynaklandığını fark ettik. Bu firma adına şu anlamda kötü, çünkü müşterilerin de burada haklı bir yanı var. Web siteleri açıklamalar eksik. Net ve büyük şekilde her araç kiralamada açıklamaların olan sitelerin daha başarılı olduğunu görüyoruz. Hatta web sitelerine güvenen firmalar özellikle kiralama yapmak isteyen kişileri web sitesine gönül rahatlığı ile yönlendirebiliyorlar ve hatta kampanyalar ile bunu destekliyorlar.  
Google yorumları beğeni ortalaması diğer firmaların biraz altında. Yoğunluk anlarında sıkıntı yaşanabiliyor. Ancak uygun saatlerde çalışanların performanslarında memnuniyet var. İzmir havalimanı lokasyonlu araç kiralama yapacaksanız 7.30 ila 23.00 saatleri arasında ofisleri açık.
Genel beğeni değerlerini ortalama olarak not edebiliriz.

Bu site otomobil, motosiklet, İzmir araç kiralama firmaları ve oto kiralama hizmeti hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuştur.

OTOAA05 Sosyal