Bu sayfayı yazdır

İzmir Araç Kiralama, OTOAA05

İzmir Araç Kiralama, OTOAA05 İzmir Araç Kiralama, OTOAA05 OTOAA05

Otomobilden bahsederken kimsenin o makinelerden "eh hoşlanıyorum herhalde" dediğini duymamazsınız. Çünkü otomobil basit bir hoşlanma eylemiyle ifade edilmez. Otomobil tutkudur. Otomobil sevmiyorum diyen var mı? Hatta topluca bir çılgınlığı paylaşmıyor muyuz? İnsanlık tarihinin özeti, aslında insanın mobil ihtiyacını ayakları ile gidermenin dışında bir çare arayıp durması ile ilgili değil midir? Ve insanın daha fazla mobil olma isteği tek gerçek arzusu değil midir? O kadar ki herhangi bir suç karşısında insana verilen ölüm cezası ( ki o da mobil olabilmesini sonsuz kadar elinden almak için) bir yere kapatılıp bekletme, onun elinden mobil olma yeteneğini elinden almak için değil midir? Su ve yemekten sonra insanı derinden etkileyen tek cezanın hapis olması ilginç değil midir?

Otomobil Tutkudur

Bu hisi özümser ve anlarsanız, 1800'lü yılların sonunda mobil olmak işini otomatik yapabilen icadının insanlığı ne kadar bu kadar çılgınlık düzeyinde etkilediğini de anlamış olursunuz. Odak noktamızı otomobiller, motosikletler ve araç kiralama firmaları oluşturacak. Araç kiralama firmaları ile bir çoğumuz hayaline bir iki günlüğüne de sahip olmaktadır. Bu sebeple araç kiralama firmaları ve kiralanan araçlar hakkında bilgi paylaşmanın yararlı olacağını düşünüyoruz. Öncelikle yaşadığımız, bilebildiğimiz ve ulaşabildiğimiz İzmir şehrindeki Araç kiralama firmaları hakkında bilgiler ve yorumlar paylaşacağız.

Facebook sayfamızı ve web sitemiz https://otoaa05.com bu sebeple oluşturduk. Ve paylaşımlarımızı ayakları ile yeterince mobil olamamış hisseden herkesi, otomobil ve motosiklet tutkunlarına açtık. Web sitemiz herhangi bir araç kiralama firmasını ve otomobil marka ve modelini ön plana koymadan bilgi vermek amaçlı kurulmuştur. Genel hatları ile site kurucularının ve internet üzerindeki araştırmalarına göre şekillendirilmiştir. Bu bilgilerin doğruluğu teyit edilmemek ile beraber, site içerik sağlayıcısı olarak kesin doğruluk sağlamayacağını bildirmek isteriz.Otomobil, otomotiv ve motosiklet hakkında satına alabilenler için ve kiralayarak bu tutkuyu, konforu ve hızı yaşamak isteyen herkesi merak ve bilgileri paylaşmak için sayfamıza ve sitemize davet ediyoruz.

İzmir Araç Kiralama Firma ve Hizmetleri

İzmir Türkiye’nin en turistik şehirlerinin başında gelmektedir. Kiralık araba bu gibi şehirlerde bazen bir ihtiyaçtan çok zorunluluk olmaktadır. Ancak kiralık araç geçmişini tam bilmediğiniz ulaşım seçeneğidir. Aracın arızası var mı? Bakımları yapılmış mı? Can güvenliğiniz açısında seçilecek firma hayati önem taşıyacaktır. Yine kiralama firmalarının otomobil portföyü de bir başka açıdan önemlidir. Oto kiralama maddi gücü yeterli olmayan kişileri son model araçlar ile buluşturmanın en geçerli yoludur. Özellikle oto kiralama İzmir için birer ulaşım seçeneğinden çok keyif kiralama sektörüne dönüşmüş durumdadır. Günlük rent a car firmaları insanların bu isteklerini gidermek amacı ile günden güne de çoğalmaktadır. Firmaların otomobil kiralama kriterleri ise temelde değişmese de farklılıklar göstermektedir. En baştaki far fiyatlardır. Oto kiralama İzmir fiyatları diğer şehirlere göre daha fazladır. İzmir’in ilçeleri hepsinde harf sırasına göre sıralarsak, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla araç kiralama firmaları yoğun olarak çok çeşitli fiyat aralıklarında hizmet vermektedir. Kiralık araç modelleri ise genellikle Renault, Fiat, Hyundai, Peugeot, Toyota markalı araçlardan seçilmiştir. Bunun yanısıra çok farklı marka ve model de lüks ve vip araç kiralama için kullanılmaktadır.