Dikili Araç Kiralama

Dikili Araç Kiralama Dikili Araç Kiralama OTOAA05

Ege'nin incisi olan İzmir, doğasıyla, tarihi yerleriyle turistlerin ilgisini çekmektedir. Dikili ilçesi de aynı doğal güzelliklere ve özellkle tarihi yerlere sahip bir yerdir. Ege'ye kıyısı olan bu beldede turizm ve ratihi ile meşhurdur. Tarih boyunca Büyük İskender dahil pek çok tarihi kişi ve ulusa ev sahipliği yapmıştır. Nezih ve sakin olan bu belde, tatilcilerin en çok uğradığı yerlerden biridir. Deniz, doğayı ve tarihi iç içe bulabileceğiniz bir yer olan İzmir Dikili rent a car seçenekleriyle doyasıya gezilebilir. İzmirlilerin, tatilcilerin de açıkçası huzur arayan herksin en çok tercih ettiği ilçelerin başında Dikili gelmektedir. Kış nüfusu fazla olmasa da yazın yazlıkçıların gelmesi ile beraber Dikili nüfusu kış nüfusunun birkaç katı olmaktadır. Yaz mevsimi bir tatil beldesinde araç kiralama firması açmak içinde en güzel sezondur. Bu potansiyeli değerlendirecek firmalar mutlaka kazançlı çıkacaktır. Nüfusa göre yine diğer ilçelere göre kiralama firmalarının sayısı İzmir'in tarıma dayalı ekonomisi olan ilçelerine göre daha fazla olması da bu varsayımımızı haklı çıkarmaktadır.

Gerek tatil olsun, gerekse iş seyahati olsun, her zaman rent a car hizmeti ihtiyacı meydana gelmektedir. Araç kiralama hizmetinin problemsiz bir şekilde meydana gelmesi için, bu işi profesyonel yapan firmalar tercih edilmelidir. Araç filosunda modelli ve konforlu araçları tercih eden şirketler, kiralama kategorisinde daha fazla tercih edilmektedir. Olumsuz hava koşullarına karşı özel tasarlanan bu araçlar, yol yorgunluğunu hissettirmeyen özelliklere sahiptir. Kiralama seçenekleriyle lüks araç kullanma fırsatını elde edebilirsiniz.

Araç Tercihinde Doğru Karar

Rent a car hizmetinde doğru aracın tercih edilmesi, birçok problemi ortadan kaldırmaktadır. Kırsal bölgelerde jeep türü araçlar daha çok tercih edilmektedir. Şehir içinde ise seri ve daha az yakıt tüketen araçlar tercih edilmektedir. Oto kiralama tercihinin doğru yapılması için dikkatli tercih yapmalıdır. Ailece gezecekseniz, aile tipi araba seçenekleri, gerek bagaj konusunda olsun, gerekse rahat yolculuk olsun, daha etkili sonuçlar vermektedir. Araba tercihinden sonra, her iki taraf arasında kira sözleşmesi imzalanmaktadır.

Aracı Kiralayan Kişi Hangi Haklara Sahiptir?

Kiralama işlemlerinde, kiralayanın adı soyadı, kiralama süresi, kiralanan aracın bilgileri sözleşmede belirtilmektedir. Ayrıca sözleşme metni de incelenmelidir. Tercih edilen otomobil amaç dışı kullanılamaz. Amaç dışı veya ticari amaçlı kullanılan araçlar, geri alınmaktadır. Otomobil, sözleşmede adı geçmeyen kişiler tarafından kullanılırsa sözleşme iptal olur. Bu esnada meydana gelen zararlar kiralayan kişiye aittir. Aracın trafik polisi tarafından çekilmesi veya başka bir nedenle çalınması durumunda, firmayı aramanız gerekir. Köprü, park ve benzeri yerlerdeki ücretler, kullanıcıya aittir. Firmamız, oto muayene, sigorta, vergi ve sanayi bakımı gibi kategorilerde sorumludur.

Dikiliyi ve Antik Tarihini Lüks Araçlarla Doyasıya Gezin
Kiraladığınız araçlarla, sınırsız gezme olanağına sahipsiniz. Yaz aylarında klima, kış aylarında etkili ısıtma özelliğine sahip kiralık araçlar, kullanım kalitesi üst seviyede olan araçlardır. Günlük, aylık ve yıllık kategorilerde tercih edilen kiralık araçlar, şahıslara veya şirketlere kiralanmaktadır. Şirketler genellikle yıllık kiralama seçeneklerini tercih etmektedir. Son zamanlarda şahıslar için de yıllık kiralama programları oluşturulmuştur. Ehliyet konusunda ve araç kullanımı konusunda engeli olmayan kişiler araçları kullanabilmektedir.

Dikili Merkezli Araç Kiralama Firmaları

Yalı
Tel: 0 232 671 74 91
Adres: Gazipaşa Mahallesi, Şht. Sami Akbulut Caddesi, 35980 Dikili, İzmir


Kalfa
Tel: 0532 584 19 38
Adres: İsmetpaşa Mahallesi, 3/2. Sokak 14/a, 35980 Dikili, İzmir


Azade Otomotiv
Tel: 0 232 671 33 11
Adres: Salimbey Mahallesi, Atatürk Caddesi D:NO.86/B, 35980 Dikili, İzmir


Kontrol
Tel: 0 554 873 54 03
Adres: Salimbey Mahallesi, 102. Sokak No:6, 35980 Dikili, İzmir


Ada
Tel: 0 232 671 88 77
Adres: Salimbey Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi No:69, 35980 Dikili, İzmir


Akgül
Tel: 0 532 425 39 08
Adres: İzmir Sitesi, Bankacılar Sokak, 35980 Dikili, İzmir

Bu site otomobil, motosiklet, İzmir araç kiralama firmaları ve oto kiralama hizmeti hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuştur.

OTOAA05 Sosyal