Çiğli Araç Kiralama

Çiğli Araç Kiralama Çiğli Araç Kiralama OTOAA05

Çiğli araç kiralama açısından yükselen bir yatırım ilçesidir. Bir çok firma halen şehir merkezini ve Adnan Menderes Havalimanını merkez olarak görmesine karşın sanayinin kalbi Çiğli ilçesinde atmaktadır. Atatürk Organize Sanayi Bölgesinin olduğu bir ilçeden bahsederken kiralama firmalarının halen buralara ofis açmaması ilginçtir.
Kurumsal ve filo kiralamaları ile organize sanayi bölgesine yakın olmak çok büyük avantaj sağlayacaktır.
Tüm bunları ilçedeki yerel firmaların sayısına bakarak bile söylemek mümkündür.
Büyük şehirlerimizden biri olan ve doğasıyla her zaman için büyüleyen İzmir, gezilecek yeri çok olan bir şehirdir. Geze geze İzmir şehrini bitiremezsiniz. Doğal yapısı, plajları, müzeler, parklar, tarihi eserler, antik şehirler, tatil beldeleri ve alışveriş merkezleri, her yaz tıka basa dolmaktadır. Bu nedenle İzmir halkı için en iyi ulaşım metodu oto kiralamadır. Kiralanan modellerde de fiyattan önce araçların yeni ve modelli, konforlu özelliklere sahip olması beklenir. Zaten İzmir gibi sıcak bir şehirde ancak klimalı ve ısıtmalı seçeneklere sahip otomobiller ile bu şehirde dilediğiniz gibi gezebilirsiniz.
Lüks araba seçenekleri genellikle zengin ve elit tabakanın çok olduğu merkezler de tercih edilir inanışı da yanlıştır. Zaten orta kesim bu araçları merak etmektedir. Araç kiralama da bu araçlara ulaşmanın en kolay ve uygun yoludur. Çiğli de orta gelir seviyesine sahip genç bir nüfusa sahip ilçemizdir.
Diğer açıdan da ekonomik segment te kobi sahiplerine hitap edecektir.
En hesaplı araba seçeneklerimiz bile modellidir. Bu nedenle istediğiniz aracı firma sahipleri gözü kapalı kiralamaktadırlar.
Bunun yanı sıra Çiğli her gün daha da zenginleşen bir ilçedir. Foça ve Yenifoça, Dikili, Ayvalık gibi tatil yörelerine Çiğli üzerinden ulaşır. Bu aşamada ulusal oto kiralama firmalarının ilçe merkezine yapacağı yatırımlarda hiçte boş yatırımlar olmayacaktır.
Doğa alanlarına yakınlığı ile tatilcilerin aktarma merkezlerinden biri olan Çiğli, jep türü araç kiralama seçeneklerinin de çokça tercih edildiği bir ilçedir.
Denize kıyısı olan ve deniz havası ile İzmir'in incilerinden olan Çiğli, yaz aylarında kalabalık bir trafiğe sahiptir. Ve bu trafik her yıl daha da kalabalık hale gelmektedir.

Bütün Araç Segmenteleri Emrinizde

Bir çok küçük ölçekli araç kiralama firması Çiğli’de hizmet vermektedir. Vip tarzı araçlar filolarda sıklıkla yer aldığını görmekteyiz. Bu araçlar çok büyük ilgi görüyor.
İş toplantıları ve arkadaş gezileri için vip tazı araçlar ful donanımlı özelliği ile oldukça revaçta. Zengin elit tabaka da, meraklı orta sınıfta jep tarzı son model araçları tercih ediyor.
Yerel firmalardan da aynı ulusal firmalarda olduğu gibi rahatlıkla günlük, aylık ve yıllık istediğiniz süre zarflarında araç kiralayabilirsiniz.
Yerel firmalar mesafe tanımaksızın havaalanı teslim araç hizmeti de sunmaktalar.
İzmir çevreyolunun bağlantısı havalimanına ulaşmayı kolaylaştırdığından beri araç kiralama firmaları açısından bu uygulama neredeyse tüm İzmir ilçeleri için standart oldı. Elbette bu uygulama gurbetçiler ve turistler tarafından ilgiyle karşılandı.
Bunun nedeni ise hızlı ulaşım imkanına sahip olmaktır. Diğer ulaşım araçları bu kişiler için zaman ve para kaybı demektir.
Diğer ulaşım araçlarıyla pratik bir şekilde gezmek hele de kısıtlı zamanda İzmir’i ziyaret ediyorsanız oldukça zordur. Öncelikle bagajlar ile hareket etmek çok can sıkıcıdır.
Bu nedenle bagaj imkanı olan geniş otomobil kiralama seçenekleri gurbetçiler ve turistler arasında daha popüler hale gelmiştir.

Kiralamada Yeni Dönem

Küçük ölçekli pek çok firmada aynı ulusal meslektaşları gibi bir çok kampanya yapmaktadır. Yeni araçlar ve en iyi kampanya seçenekleriyle istediğiniz aracı bu küçük ölçekli filolardan da temin edebilmektesiniz.
Yerel işletmelerde ellerinde geldiğince filolarını yeni tutmaktalar. Yenilenen ve her zaman yeni araç seçenekleriyle takviye edilen filolar da aradığınız bütün araçları kolaylıkla bulabilirsiniz.
Araç kiralama seçenekleri kategorisinde istediğiniz aracı kapınızın önüne koyabilirsiniz. Sözleşmeli verilen araçları, oto kiralama firmaları kategorisinde, sözleşmede adı geçenler dışında kimse kullanmamalıdır. Trafik para cezaları, park ücretleri, köprü ücretleri ve benzeri ücretler kullanıcıya aittir.

Aracın kaskosu, normal sigortası, sanayi bakımı ve trafik muayenesi, firmamıza aittir. Etkili ve pratik kiralama seçenekleriyle, gönlünüzce bir tatil yaşayabilirsiniz. Aracın kötü kullanımı, başka amaçla kullanımı, yasa dışı kullanımı veya ticari amaçla kullanımı sözleşmeye aykırıdır. Bu durumlarda kiralama işlemi iptal edilmektedir. Oto teslimatından altı saat önce süreyi uzatabilirsiniz. Süre geçerse, fazladan ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için kiralama sözleşmesini dikkatlice inceleyin. Sormak istediğiniz soruları ihmal etmeden sorun. Bu şekilde huzurlu ve mutlu bir yaz mevsimi geçirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konulardan biridir. Çok pahalı araçları satın alma durumunuz yoksa, hayallerinizdeki aracı kullanma fırsatını bizimle yakalayabilirsiniz. Hayalinizi süsleyen araç seçenekleri, filomuzda sizleri bekliyor.

Bu site otomobil, motosiklet, İzmir araç kiralama firmaları ve oto kiralama hizmeti hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuştur.

OTOAA05 Sosyal