Otomobil Formunda Bilim ve Sanatın Saf Birleşimi: Speedtail

Benzeri olmayan bir araba. McLaren'in ilk Hyper-GT'sidir. McLaren şimdiye kadarki en aerodinamik verimli arabaları olduğunu söylüyor. Ve Speedtail bugüne kadarki en hızlı McLaren. Tam 1050 beygirlik hibrit bir motor ve aktarma ile bunu başarıyor. Otomobil tasarımında yeni bir ölçüt oluşturmak için benzeri görülmemiş seviyelerde yenilik ve zarafeti bir araya getirme iddiası ile tasarlanmış. Ayrıca otomobili kişiselleştirme için sahiplerine olağanüstü bir fırsatlar sunuyor.
MacLaren’nin simgesel üç koltuk konfigürasyonu ile sürücüyü yine merkeze alıyor. Uzun gövdesi, onu bir sanat eseri olarak bir sanat eseri haline getiriyor. McLaren’in yeni Ultimate Serisi’ne bu otomobil ile giriş yapıyor.

Tasarım tarafındaki yenilikler

McLaren'in tasarım mantrasını “her şey” olarak tanımlıyor. Speedtail son detayına kadar tekrar tasarlanmış. Tasarım saf, modern bir zarafet etkisi yaratmak için yapılmışç. Aerodinamik açıdan en verimli otomobili yaratma temeli vizyonundan doğmuş. Burundan kuyruğa kesintisiz bir hava akışı oluşturulmuş. Önemli ölçüde uzatılmış kuyruk, otomotiv dünyasında Speedtail’in inanılmaz hızı kadar farklı bir görüntü veriyor. Tasarımda bir dizi yenilikle, tüm gereksiz çıkıntılar ve girintiler en aza indirilmiş. Bu tasarıma tek bir formdan oluşmuş havasını veriyor verilmiş. Bu da aynı göründüğü gibi ince bir tasarım oluşturuyor. Bu, minimalistliğin zirvesinde bir zarafet. Bütün çizgiler olağanüstü, çığır açan performans ile harmanlanmış

Benzeri olmayan bir sürüş deneyimi

Mükemmel simetri, eşsiz alan, eşsiz dijital işçilik Speedtail’in kokpitini tanımlayan kelimeler. Speedtail'in kokpiti olağandışı bir yer. Yenilik öğeye dokunuyor. Malzeme tasarımından iç ortamın düzenine kadar. Speedtail’in iç kısmının kalbi sürüş koltuğu. Tam anlamıyla. Merkezi konumu, ikonik McLaren F1'i hatırlatıyor. Koltuğun konumu sürücüye yolun eşsiz manzarasını sunuyor. Ve tekerleğin arkasında eşsiz bir alan ve denge hissi yaratmaya yardımcı olur. Bu çarpıcı bir ön cam kullanımı ile güçlendirilmiş bir his. Ve kesintisiz, temiz gösterge paneli tasarımı. Gerçekten inanılmaz bir şekilde yeniden tasarlanan modern sürüş deneyimine hoş geldiniz.

Kişiselleştirmede yenilik

Speedtail sınırları geçmek için tasarlanmış. Sadece performansı ile değil. Ama aynı zamanda, kişiselleştirme düzeyinde renk, malzeme ve dokular arasında da sunuyor. McLaren vizyonu, ısmarlama tasarımda tam başarıyı gerçekleştirmek. Ve her biri birbirinden farklı 106 tamamen benzersiz araç yaratmak. Kesin olmayan bölgelere girmemizi sağlayan bu sınırlı üretim numarası. Oluşturulan her şey olağanüstü, yenilikçi malzemelerin şaşırtıcı bir koleksiyonu olması hedeflenmiş.
Bir çok kişileştirme isteği, otomotiv dışı moda, lüks yatlardaki gibi ısmarlama mobilyalardan esinlenilmiş. Bir çok özellik daha önce hiç bir arabada hiç görülmemişti. Yüzlerce özel istek için isteyebileceğiniz kişileştirme isteği Speedtail sahiplerine özelleştirme için eşi benzeri görülmemiş bir şey imkan sunuyor.

Muazzam Performans

Maksimum Hız: 403 KM / H (250MPH)
Maksimum Güç: 1050 PS (1036BHP)
0-300 KM’ye Hızlanma: 13 Saniye

Ortam

Bu site otomobil, motosiklet, İzmir araç kiralama firmaları ve oto kiralama hizmeti hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuştur.

OTOAA05 Sosyal