Ödemiş Araç Kiralama

Ödemiş Araç Kiralama Ödemiş Araç Kiralama OTOAA05

Her yıl milyonlarca turist tarafınca, daha çok yaz aylarında ziyaret edilmekte olan İzmir ülkemizin en büyük 5 şehri arasında yer almaktadır. Çeşitli ilçeleri ile birlikte büyük bir nüfusa sahip olan şehirde, Ödemiş ilçesi yer almaktadır. Yaklaşık olarak 135 bine yakın kişinin yaşamış olduğu ilçede, yerel halk her sene daha fazla lüks yaşantıya sahip olmakta ve gelirleri de bu bilgiye göre yüksek oranda görülmektedir. Tarihi konaklar, hanlar, müzeler ve önemli pazarlara sahip olan Ödemiş ilçesinde, insanların en fazla tercih etmiş oldukları ulaşım araçları sanılan aksine halk otobüsleri değil, özel otomobil ve araba çeşitleridir. Günümüzde büyük bir öneme sahip olan araç markaları, genel olarak araçları yüksek fiyatlarda satışa sunmaktadır. Bu nedenlerden dolayı insanlar sıfırdan araba satın almak yerine, kiralık olarak hizmet veren oto kiralama firmalarını tercih etmektedirler.

Tarıma dayalı ekonomisi ile her geçen gün gelişen Ödemiş, yerel araç kiralama firmaları açısından İzmir'in diğer dış sınır ilçeleri ile benzer bir durum göstermektedir. Firma sayısı nüfusuna göre az, filo kapasiteleri düşüktür. Ulusal firmalarında şubelerinin olmadığı ilçe de rent a car sektörü gelişmeye açık bir sektördür.

Araç Kiralamak İçin Gerekli Olan Belgeler

Uzun ya da kısa süreler için oto kiralık hizmeti veren firmalar, ülkemizin tüm şehirlerinde olduğu kadar izmir ilinde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Ancak kiralama hizmetlerinden yararlanabilmek için kişilerden 21 yaş ve üzerinde olması istenmektedir. Firmaların çeşitlerine göre değişmekte olan süreler, aynı zamanda ekonomik sınıflar için 19 ve 21 yaş aralığındadır. Bunun dışında gerekli ehliyetin olmasını şart koşan firmalar, ehliyetinde en az 2 seneden fazla olmasına dikkat etmektedir. Gerekli olan belgeler listesinin en başında doğal olarak nüfus cüzdanı gelmektedir. Araç kiralama hizmeti için diğer dikkat edilen noktada bu hizmetten yararlanacak olan kişiye ait bir fatura olmasıdır. Şirket ya da işletmeler tarafınca alınacak olan araç kirama hizmetleri için kredi kart bilgileri de istenebilmektedir. Bu durumun nedeni ise yaşanabilecek olan herhangi bir aksi durumda, ödemelerin temin edilebilmesi içindir.

Oto Araç Kiralama Avantajları

Son yıllarda büyük çalışan kadrosuna sahip olan şirket ya da firmalar tarafınca fazla talep görmekte olan oto araba kiralama firmaları, sunduğu avantaj ve kolaylıklar sayesinde daha fazla tercih sebebi olmaktadır. Personellerine sıfırdan araç temin etmek yerine, belirlenen uzun yıllar için kiralık araç hediye eden firmalar, aynı zamanda vergi ve sigorta gibi işler ile de uğraşmak zorunda kalmamaktadır. Meydana gelebilecek olan kazalar içinde ek bir ücretlerin ödenmemiş olduğu otomobil kiralama firmaları, tüm bunların dışında acil bir iş için kısa zaman diliminde gerekli olan lüks araçları da temin edebilen tek güvenli yerler olarak da bilinmektedir. Sürekli olarak yenisi çıkan lüks model araçları satın alıp, satmak yerine tercih edebileceğiniz kiralama hizmetleri, daha uygun fiyatlar ile araçları kullanabilmenize imkân tanımaktadır.

Ödemiş Merkezli Araç Kiralama Firmaları

Tayfun
Tel : 0 532 735 63 64
Adres: Umurbey Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:23/A Ödemiş, İzmir


Yazanlar
Tel: 0 541 573 57 14
Adres: Hürriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Aksu Apt. 84 /1 Ödemiş, İzmir


Elit
Tel: 0 541 584 35 35
Adres: Zafer Mahallesi Şehit Turan Emeksiz Caddesi No:8 (Kültürpark Mekii) Ödemiş, İzmir


GNB
Tel: 0 544 717 00 99
Adres: Zafer Mahallesi 1308 Sokak No:2/A Ödemiş, İzmir


Yiğit
Tel: 0 232 544 95 26
Adres: Üç Eylül Mahallesi, Ordu Caddesi No:39, 35750 Ödemiş, İzmir


Sağlam
Tel: 0 532 061 50 53
Adres: Hürriyet Mahallesi Şehit Özpolat Caddesi No 91, 93 A, 35750 Ödemiş, İzmir

Bu site otomobil, motosiklet, İzmir araç kiralama firmaları ve oto kiralama hizmeti hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuştur.

OTOAA05 Sosyal